דף הבית » גומיה אטם לתנור

גומיה אטם לתנור

כאשר מדובר בשמירה על יעילות ובטיחות התנור שלך, ישנה חלקה אחת קריטית שלעיתים קרובות מתעלמים ממנה – זו הגומייה אטם לתנור. רכיב זה, שנראה קטן במבט ראשון, משחק תפקיד מכריע בהבטחת פעילות התנור בצורה הטובה ביותר, שמירה על החום בפנים ומניעת בזבוז אנרגיה.
ב-FIXPARTS תמצאו מבחר רחב של גומיות אטם לתנורים מכל הסוגים והמותגים, המתאימים לכל דגם ולכל צורך. מאלקטרולוקס ועד בוש, מסימנס ועד זנוסי – כאן תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים כדי לשדרג את התנור שלכם ולהבטיח שהוא יעבוד בצורה הטובה ביותר.

גומיה אטם לתנור לדגמי

זנוסי

גומיה אטם לתנור לדגמי

גומיה אטם לתנור לדגמי SAUTER - TEKA -MIELE ואוניברסלי

מהי גומיית אטם לתנור?

גומיית אטם לתנור היא רצועת גומי או סיליקון המקיפה את שולי דלת התנור. תפקידה העיקרי הוא ליצור אטימה אווירית כאשר הדלת סגורה, מניעת דליפת אוויר חם החוצה וכניסת אוויר קר לתוך התנור. דבר זה לא רק עוזר בבישול האוכל באופן שווה יותר אלא גם משפר את היעילות האנרגטית על ידי הפחתת אובדן החום. עם הזמן, גומיות אלו עלולות להתבלות או להינזק, מה שמוביל לירידה בביצועי התנור ולהעלאת חשבונות החשמל.

גומיות אטם לתנור של Bosch – בוש

לבעלי תנורי Bosch, מציאת גומיית אטם מתאימה היא חיונית לשמירה על הביצועים הגבוהים של המכשיר. גומיות אטם לתנורי Bosch מעוצבות לעמוד בטמפרטורות גבוהות ועשויות מחומרים המבטיחים עמידות ואמינות. החלפת גומיית אטם לתנור של Bosch היא תהליך פשוט שיכול להשפיע משמעותית על תוצאות הבישול ועל צריכת האנרגיה.

גומיות אטם לתנור של Electrolux – אלקטרולוקס

תנורי Electrolux, הידועים בחידושים ובעיצובים המתקדמים שלהם, דורשים גם תחזוקה קבועה של גומיות האטם שלהם. גומיית אטם מותאמת אישית ל-Electrolux מבטיחה שהעיצוב הייחודי של התנורים האלה מתאים גם לאטימה יעילה באותה מידה. שמירה על גומיית האטם במצב טוב עוזרת לשמור על יעילות התנור, במיוחד במהלך אפייה אינטנסיבית.

גומיות אטם לתנור של Zanussi – גומיה אטם לתנור זנוסי

תנורי Zanussi, המפורסמים בשל נוחות השימוש והאמינות שלהם, מרוויחים רבות מגומיית אטם מתוחזקת היטב. גומיית אטם מותאמת היטב ל-Zanussi תעזור להבטיח שהתנור שלך מתחמם מהר ונשאר בטמפרטורה הרצויה, הופך את הבישול שלך ליעיל ונעים יותר.

גומיות אטם לתנור של AEG – אאג

תנורי AEG, עם הדגש על טכנולוגיה מתקדמת וביצועים, דורשים גומיות אטם איכותיות התואמות. גומיית אטם לתנור של AEG מעוצבת להתמודד עם הפעולות המתקדמות של מכשירי AEG, מבטיחה שדלת התנור תאטם כראוי בכל פעם. דבר זה קריטי למצבי הבישול המתקדמים ולתכונות שתנורי AEG מציעים.

גומיות אטם לתנור פירוליטי

תנורים פירוליטיים, אשר מנקים את עצמם בטמפרטורות גבוהות, דורשים גומיות אטם מיוחדות שיכולות לעמוד בחום הקיצוני הנוצר במהלך מחזור הניקוי. גומיות אלו עשויות מחומרים היכולים להתמודד עם תהליך הניקוי הפירוליטי ללא נזק, מבטיחות שהתנור יישאר אטום ויעיל גם במהלך הבישול הרגיל וגם במהלך הניקוי עצמו.

גומיה לתנור אלקטרולוקס, גומיה לתנור סאוטר, גומיה לתנור בוש, גומיה לתנור אפיה, גומיה לתנור מילה, גומיה לתנור סאוטר 90, גומיה לתנור דלונגי, גומיה לתנור teka, גומיה לתנור זנוסי, אטם לתנור אלקטרולוקס, אטם לתנור אפיה, אטם לתנור סימנס, אטם לתנור פירוליטי בוש, אטם לתנור סאוטר, אטם לתנור בוש, אטם לתנור מחיר, אטם אוניברסלי לתנור,
עגלת קניות
פתח צ'אט
1
💬 צריך עזרה?
היי
נשמח לעזור בכל שאלה גם בוואטסאפ.
לחיצה על הכפתור תעביר אותך לשיחה עם נציג שירות.
0
No products in the cart.
דילוג לתוכן